Korepetycje z Blendera

Właśnie zainteresowałeś się tworzeniem grafiki trójwymiarowej? A może zbliża się sesja i czas na oddanie projektu zaliczeniowego? Mogę Ci pomóc. Umówmy się na korepetycje z Blendera.

Preferowany sposób prowadzenia zająć to spotkanie online na żywo. Np. za pomocą Skype’a. Ważne, żebyśmy mogli wysyłać obraz ze swoich ekranów. Jestem freelancerem, więc łatwo dostosuję swój grafik na potrzeby szkolenia. Istnieje możliwość nagrania kursu do pracy we własnych godzinach. Z wiadomych przyczyn na dzień dzisiejszy odpadają wizyty domowe.

Sam przebieg zajęć wygląda różnie w zależności od osoby. Np. część osób samodzielnie wykonuje swój projekt i w trakcie pracy napotyka ciągłe problemy. W takim wypadku nasze sesje wyglądają tak, że student ma serię pytań „a jak zrobić, żeby…” i ja mu pokazuję. Z kolei inne osoby lubią być prowadzone za rękę, aby pokazać im podstawy i wymyślić dla nich proste ćwiczenia.

Skontaktuj się ze mną, abyśmy ustalili, co chcesz zrobić w Blenderze i jakie umiejętności musisz zdobyć. Potem sprawdzimy, co już umiesz i na podstawie tego zaprojektuję plan zajęć. Zapraszam.

Cena

  • Pierwsze spotkanie, organizacyjne, jest za darmo. (Może trwać od kilkunastu minut do godziny.)
  • Pierwsze 3 spotkania: 50zł za godzinę.
  • Następne spotkania: 100zł za godzinę.
ikona blendera