Daj się zapamiętać!

Animacja i grafika – oferta

ikona animacji

animacje

Tworzę różne rodzaje animacji biznesowych, zaczynając od video prezentacji, poprzez video explainer i filmy instruktażowe, do prezentacji produktów. W technice 3D oraz 2D.

Zobacz więcej »

ikona symbolizująca grafikę 3d

grafika 3D

Wykonuje modele 3D przedmiotów. Realistyczne i stylizowane. W pełni oteksturowane i gotowe do animacji. Pracuję w programie Blender 3D.

Zobacz więcej »

ikona grafiki 2d

grafika 2D

Zajmuje się również prostymi projektami 2D, takimi jak banery na strony i do druku, wizytówki, plakaty (również wielkoformatowe), nadruki czy ulotki.

Zobacz więcej »

Obsługuję firmy, organizacje i osoby prywatne. Jestem zainteresowany współpracą z większymi studiami graficznymi i agencjami reklamowymi jako podwykonawca.

ikona blendera

korepetycje – Blender

Korepetycje skierowane są dla początkujących, którzy chcą szybciej nauczyć się programu Blender i grafik 3D. Spotkania poprzez Skype’a lub Discorda.

Zobacz więcej »

ikona wordpressa

strony – WordPress

WordPressa znam od ponad 10 lat. Tworzę nowe strony, zmieniam istniejące, naprawiam błędy, optymalizuję szybkość ładowania i prowadzę szkolenia.

Zobacz więcej »


Portfolio


Blog

Cycles X

Można mieć wrażenie, że w ostatnim czasie rozwój silnika Cycles (odpowiedzialnego za realistyczne oświetlenie sceny) spowolnił. Fundacja Blendera ma dla nas miłą niespodziankę.

Zobacz więcej » Cycles X